Zipfy rogutės Special

ZIPFY SPECIAL (ARTIST SERIES) - tai riboto leidimo, itin charakteringa rogių kolekcija, išpuošta autoriniais menininkų darbais. Kiekvienas, norintis išsiskirti, ras labiausiai jo stilių ir charakterį atitinkantį rogių modelį.

Smulkiau


55,79 € (192,62 Lt)

ZIPFY SPECIAL (ARTIST SERIES) - tai riboto leidimo, itin charakteringa rogių kolekcija, išpuošta autoriniais menininkų darbais. Ši rogių Zipfy serija yra unikali, riboto leidimo ir itin charakteringa. Kiekvienas, norintis išsiskirti, ras labiausiai jo stilių ir charakterį atitinkantį rogių modelį.

ZIPFY SPECIAL modelis - TOTEM 48.   Autorius - Voltio

ZIPFY SPECIAL modelis - MONSTER 7. Autorius -Juliana Neufeld

ZIPFY SPECIAL modelis - PRISM 81. Autorius -Mec

ZIPFY SPECIAL modelis - PLAYDEAD 00. Autorius -Playdead

ZIPFY SPECIAL modelis - GHOST BLUE 00. Autorius -Voltio

 

 

Rogės ZIPFYRogių matmenys: 53x33x40cm;   Rogės gaminamos iš įvairiaspalvio, itin aukštos kokybės HDPE plastiko ir atlaiko iki 120kg svorį. Pačios rogės sveria tik 1,6kg.Rogės ZIPFY

Rogės ZIPFY

 

 

 

 

Lengviausias, saugiausias ir labiausiai džiuginantis kalnų sportas...bet kada buvęs!

Tūrinė ZIPFY rogių konstrukcija užtikrins, kad nešalsite bei garantuos komfortišką čiuožimą net ir lediniu, gumbuotu šlaitu, nes puikiai amortizuoja nelygumus. Rogių apatinėje dalyje yra išilginės kreipiančiosios, neleidžiančios rogėms suktis leidžiantis nuo kalno. ZIPFY lengva ir patogu naudoti, valdyti -  atsisėdus ant neslidžia danga padengtos sėdynės, kojos ištiesiamos pirmyn. Kad sulėtinti ar visiškai sustabdyti - pakaks nuleisti kojas, o vairuoti galėsite paprasčiausiai palinkdami į vieną, ar kitą šoną.

Produkto savybės
- Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 5 m.
- Išlaiko net iki 115 kg. svorį
- Rogių svoris: 1,6 kg.
- Dydis: 53 cm. x 33 cm. x 40cm.
- Medžiaga: aukštos kokybės HDPE plastikas

Suprojektuota Kanadoje, pagaminta JAV.

Adovanojimai

 

Perkantiems ZIPFY roges, rekomenduojame įsigyti puikų priedą - ZIPFY pavadėlį. Su juo bus patogu nešti roges į kalną, pavadėlis neleis "pabėgti" rogėms, nukritus nuo jų. Taip pat jis yra nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint  jį bus leista kilti keltuvais į kalnus.

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama