SwimTrainer mokomasis plaukimo ratas 4 - 8 m.

Originalus mokomasis plaukimo ratas "Swimtrainer Classic" skirtas vaikams, norintiems ne tik smagiai leisti laiką vandenyje, bet ir išmokti plaukti! Geltonasis SWIMTRAINER Classic plaukimo ratas yra skirtas jau pažengusiems,  susidraugavusiems su vandeniu vaikams. Jis skirtas vaikams nuo 4 iki 8 metų (vidutinis svoris 20-36 kg.).

Smulkiau


20,97 € (72,39 Lt)

Originalus mokomasis plaukimo ratas "Swimtrainer Classic" skirtas vaikams, norintiems ne tik smagiai leisti laiką vandenyje, bet ir išmokti plaukti! Geltonasis SWIMTRAINER Classic plaukimo ratas yra skirtas jau pažengusiems,  susidraugavusiems su vandeniu vaikams. Šis ratas yra mažiausiai plūdrus iš visų modelių, todėl vaikas gali metodiškai artėti prie idealaus plaukimo stiliaus ir palaipsniui pereiti prie savarankiško plaukiojimo be pagalbinės priemonės. Jis skirtas vaikams nuo 4 iki 8 metų (vidutinis svoris 20-36 kg.).

Produkto savybės
- užtikrina  teisingą, horizontalią vaiko plaukimo poziciją vandenyje, išvengiant tradiciniams plaukimo ratams būdingos vertikaliosios padėties;
- turi neslystančias pripučiamas pagalvėles, kurios neleidžia vaikui suktis rate;
- itin paprastas, patogus bei greitas rato uždėjimas ir užfiksavimas
- dėka reguliuojamų ir prilaikančių pripučiamų saugos dirželių vaikas negali per daug palinkti į priekį ar apsiversti

Tai nėra gelbėjimo priemonė. Nepalikti vaiko be priežiūros vandenyje.

Saugumo ir kokybės sertifikatai
Šis plaukimo ratas yra pagamintas iš patvarios sintetinės medžiagos. Taip pat  turi penkias atskirai pripučiamas kameras bei  saugos diržus. SWIMTRAINER "Classic"  išbandytas  TÜV ir GS, atitinka EU 13.138-1:2003 standartą , taikomą plaukimo priemonėms.

Suprojektuota Vokietijoje, FREDS SWIM ACADEMY. Teikiama 6 mėn. garantija. Produkto instrukcijoje pateikiami  iliustruoti  plaukimo pratimai, kuriais vadovaujantis galėsite savarankiškai mokyti savo mažylį plaukti.

Apdovanojimai:

VIDEO

Kad Jūsų mažylis galėtų ilgiau pasimėgauti vandens malonumais ir nesušaltų, pasirūpinkite specialiais neopreno maudynių rūbeliais, vandens bateliais.

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama