Kamera kūdikių stebėjimui Motorola

Motorola MBP85 CONNECT kamera leidžia stebėti aplinką ten, kur Jūsų šiuo metu nėra, bet turite priėjimą prie išmaniųjų įrenginių (telefono, planšeto, nešiojamo kompiuterio) su Wi-Fi prieiga.

Smulkiau


117,31 € (405,06 Lt)

Motorola MBP85 CONNECT kamera leidžia stebėti aplinką ten, kur Jūsų šiuo metu nėra, bet turite priėjimą prie išmaniųjų įrenginių (telefono, planšeto, nešiojamo kompiuterio) su Wi-Fi prieiga. Dvipusio ryšio funkcija leis Jums bendrauti su savo mažyliu ir per atstumą, matydami aiškų ir ryškų vaizdą savo išmaniojo įrenginio ekrane, o infraraudonųjų spindulių apšvietimas – ir naktį. Jums tereikia įdiegti į savo įrenginį nemokamą programėlę, kad galėtumėte naudotis savo mėgstama mobiliąja aukle. Šitą kamerą galima primontuoti ir prie sienos.

Nuotolinis valdymas: kamerą galite valdyti nuotoliniu būdu iš bet kokios prietaiso, prijungto prie interneto ir su įdiegta Hubble programine įranga. Kas tai bebūtų – išmanusis telefonas, planšetė ar kompiuteris. Kur Jūs bebūtumėte – už 5 metrų ar 500 kilometrų.

WiFI ryšys: kamera veikia Wi-Fi 802.11b/g/n ryšiu (norint naudoti prietaisą namuose turi būti šio standarto WiFi stotelė).

Saugus ryšys: ryšiui koduoti naudojami AES128, SSL saugumo protokolai.

Puikus vaizdas: kamera transliuoja HD kokybės vaizdą (1280x720 rezoliucija).

Naktinis matymas: dėka infraraudonųjų spindulių kameros, kūdikį matysite net aklinoje tamsoje.

Lankstus kameros valdymas: išmaniuoju prietaisu galite valdyti kūdikio monitoriaus kamerą – sukti ją horizontalia ar vertikalia ašimi bei priartinti ar nutolinti vaizdą.

Kameros tvirtinimas prie sienos: kūdikis paaugo ir ima kamerą į rankas? Norite geresnio kameros apžvalgos kampo? Kamera lengvai tvirtinama prie sienos ar lubų.

Judesio ir garso įspėjimo signalai: kamera fiksuoja net ir menkiausią judesį ar garsą, ir informuoja jus ne tik vaizdu, bet ir išmaniaisiais pranešimais.

Kambario temperatūros fiksavimas: optimali kūdikio kambario temperatūra 20-22°C. Stebėkite ar saulė neprikaitino Jūsų atžalos kambario, o galbūt mažylį reikėtų užkloti šilčiau.

Abipusio ryšio funkcija: niekas taip neramina kūdikio kaip mamos balsas. Dainuokite lopšinę, raminkite savo kūdikį net ir būdami kitame kambaryje.

Lopšinės: jūsų vaiką ramina lopšinės? Kūdikio monitoriaus pagalba galėsite groti į monitorių įrašytas lopšines.

Paprastas įrengimas: 1) išpakuojate, įjungiate kamerą į tinklą, įjungiate kamerą; 2) Iš https://app.hubbleconnected.com parsisiunčiate ir įsidiegiate Hubble programėlę (išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse) ar programinę įrangą (kompiuteryje); 3) Prisijungiate prie kameros per Hubble įrangą;

 

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama