Apie mus

Saugusmazylis.lt siūlo Jums įsigyti kokybiškų ir tik praktiškai išbandytų vaikų saugos ir priežiūros produktų, kurie padės kurti saugią aplinką Jūsų Mažyliams.

Mes, patys būdami tėveliai, suprantame, kad namų aplinka tik pasaulį išvydusiems kūdikiams ir jau pradėjusiems sėdėti, ropoti, vaikščioti Mažyliams turi būti saugi 100 ir 1 procentu: kad juose būtų saugu miegoti, valgyti, maudytis, smalsauti, ropoti, žaisti ir būtent taip pažinti pasaulį. Taip pat – kad būtų saugu ir gera keliauti, žaisti kieme, lankytis svečiuose ir dar... ir dar... Todėl pirmiausia siūlome pažvelgti į mus supančią aplinką vaiko akimis, o po to atsakykime į klausimą – ar tikrai mes žinome viską apie Mažylių saugumą? Ar tikrai mūsų namuose nėra tykančių pavojų, galinčių pakenkti mūsų Vaikams?

Be abejonės, saugumas prasideda nuo mūsų požiūrio, o kuo daugiau žinosime apie vaikų saugumą – tuo saugesni bus mūsų vaikai. Todėl kviečiame užsukti ir į mūsų skiltį Patarimai tėveliams, kur konkrečiais, bet paprastais pavyzdžiais stengsimės atsakyti į pagrindinį klausimą - kaip kurti saugią aplinką mūsų Vaikams. Tikimės, kad mūsų ir daugelio tėvelių bei šios srities specialistų patirtis taps naudinga ir Jums – Mamytės, Tėveliai, Močiutės, Seneliai, Auklės ir visi visi, kas rūpinasi Mažyliais...

Jeigu perskaitėte iki šios pastraipos, tai dalis Jūsų galbūt pagalvojo: „Mūsų tėvai tam neišleido nė vieno lito, ir mes išgyvenome“, arba „Mano vaikui taip niekada nenutiks“, arba „Aš tiesiog mokysiu vaikus, kad „NE“ yra „NE“, arba „Vaikas turi pažinti pasaulį, todėl dėl vienos kitos mėlynės nieko nenutiks – kol „ženysis“, užgis“, arba... arba...

BET...

Viskas prasideda nuo požiūrio, o Saugusmažylis.lt galvoja priešingai: Saugus mažylis – už saugią, sveiką ir gražią vaikystę! Tegul Saugusmazylis.lt misija – laimingi ir saugūs Mažyliai – būna tas geras pavyzdys, einantis iš lūpų į lūpas.

Labai lauksime Jūsų klausimų, atsiliepimų, pasiūlymų.

Jūsų – Saugus Mažylis

El. paštas: info@saugusmazylis.lt

Mob. tel. 8 699 40947

Saugusmazylis.lt  vykdo veiklą pagal individualios veiklos pažymą Nr.615385 išduotą Benediktui Zacharkai


Pagrindinis Pagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama