Kaip užsisakyti

Norėdami užtikrinti Jūsų (Pirkėjo) ir Mūsų (www.saugusmazylis.lt) teisių ir teisėtų interesų apsaugą bei norėdami, kad naudodamiesi elektronine parduotuve saugusmazylis.lt Jūs jaustumėtės saugūs ir ramūs, prašome įdėmiai perskaityti žemiau esančias taisykles (toliau - Taisyklės). Pažymėdami varnelę ties teiginiu „Sutinku su taisyklėmis“ Jūs patvirtinate, kad įdėmiai perskaitėte visas Taisykles, supratote jų turinį, sutinkate su visomis jose išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis.

 

Prekių pirkimo/įsigijimo elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt taisyklės:

1. Bendrosios nuostatos

2. Registracija elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt

3. Prekės ir jų kainos

4. Prekių užsakymas

5. Apmokėjimo už prekes būdai

6. Prekių pristatymo galimybės ir siuntimo įkainiai

7. Prekių kokybės garantija ir prekių grąžinimas

8. Jūsų teisės

9. Jūsų įsipareigojimai

10. Mūsų teisės

11. Mūsų įsipareigojimai

12. Asmens duomenų apsauga

13. Baigiamosios nuostatos

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo/įsigijimo Taisyklės yra dviems šalims (Jums ir Mums) privalomas teisinis dokumentas, nustatantis Jūsų ir Mūsų teises, pareigas, atsakomybę, prekių įsigijimo sąlygas, prekių apmokėjimo sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygas bei kitas su prekės pirkimu susijusias nuostatas.

1.2. Su Taisyklėmis Jūs susipažįstate pažymėdami varnelę ties teiginiu „Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis“ iki įsigyjant prekes.

1.3. Mes, atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos (toliau – LR) teisės aktų nustatytus reikalavimus, pasiliekame teisę bet kuriuo metu koreguoti (keisti, papildyti) Taisykles. Jūs, prisiregistravę puslapyje saugusmazylis.lt, prisijungimo elektroninėje parduotuvėje metu būsite informuojami apie bet kokius Taisyklių pasikeitimus ir norėdami įsigyti prekių, būsite prašomi iš naujo susipažinti su Taisyklėmis, pažymint varnelę ties teiginiu „Sutinku su taisyklėmis“.

1.4. Elektroninė parduotuvė saugusmazylis.lt prekybą vykdo tik LR teritorijoje.

1.5. Įsigyti prekių iš elektroninės parduotuvės saugusmazylis.lt turi teisę:

1.5.1. viksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys, sulaukę pilnametystės ir kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

1.5.2. nepilnamečiai (nuo 14 iki 18 metų amžiaus), tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą (išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis);

1.5.3. juridiniai asmenys;

1.5.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

1.6. Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs, išsirinkę perkamą (-as) prekę (-es) ir suformavę prekių krepšelį, nurodę užsakymo pristatymui reikalingus duomenis, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su Mūsų Taisyklėmis, paspaudžiate nuorodą „Patvirtinu užsakymą“.

1.7. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma elektroninėje parduotuvėje.

2. Registracija elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt

2.1. Elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt Jūs galite naršyti ir neužsiregistravę, tačiau jei Jūs planuojate pirkti – būtina užsiregistruoti. Užsiregistravę Jūs galėsite matyti savo užsakymų istoriją, išsisaugoti savo asmeninę informaciją. Taip pat galėsite užsisakyti naujienas, pirmieji sužinoti apie įvairias vykdomas akcijas ir kt.

2.2. Norėdami registruotis elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt, pateiktoje formoje Jūs turite užpildyti reikiamus laukus, įvesti savo duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kt.

2.3. Jūsų registracija saugusmazylis.lt Mums nesuteikia teisės naudoti Jūsų elektroninio pašto adreso, telefono numerio, gyvenamosios vietos adreso ar kitų asmeninių duomenų rinkodaros tikslais, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs pats pažymite, jog tokią informaciją norite gauti.

3. Prekės ir jų kainos

3.1. Prekių aprašymas ir kaina yra pateikiami prie kiekvienos prekės.

3.2. saugusmazylis.lt pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti prekių pasiūlą ir kainą.

3.3. saugusmazylis.lt neprisiima atsakomybės dėl netikslios ir (ar) neišsamios informacijos apie prekę - jos spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis dėl naudojamo monitoriaus ypatybių ir (ar) nustatymų.

3.4. Konkrečių prekių kainos pateiktos litais ir nurodytos ties kiekvienos prekės aprašymu.

3.5. saugusmazylis.lt įsipareigoja parduoti prekes už užsakymo momentu galiojančias ir užsakymu patvirtintas kainas.

3.6. Į prekės kainą nėra įskaičiuojamas pristatymo mokestis. Užsisakę prekes į bet kurią Lietuvos vietą, papildomai turite sumokėti pristatymo mokestį, pasirinkę pristymo būdą.

4. Prekių užsakymas

4.1. Išsirinkite prekę (-es) iš Mūsų siūlomo prekių katalogo.

4.2. Įsidėkite jas į krepšelį.

4.3. Suveskite prašomą informaciją (vardas, pavardė, adresas ir t.t).

4.4. Patvirtinkite užsakymą.

4.5. Laukite Mūsų patvirtimo.

4.6. Prekes galite užsakyti ir el. paštu info@saugusmazylis.lt.

5. Apmokėjimo už prekes būdai

5.1. Po užsakymo išsiuntimo Jūs elektroniniu paštu gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Laukite Mūsų patvirtimo dėl bendros prekių ir siuntimo išlaidų sumos.

5.2. Pirkėjas už prekes atsiskaito vienu iš šių būdų:

5.2.1. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Jūs pervedate pinigus į saugusmazylis.lt banko sąskaitą (naudojantis elektronine bankininkyste, apmokant banko skyriuje). Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

5.2.2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (tik Vilniuje) – Jūs už prekes sumokate jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu.

 

6. Prekių pristatymo galimybės ir siuntimo įkainiai

6.1. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūsų išsirinktas ir užsakytas prekes galime pristatyti:

6.1.1. Lietuvos paštu – siuntimo kaina ir būdas priklauso nuo prekės svorio. Pristatymo trukmė 1-4 darbo dienos gavus apmokėjimą už prekes.

6.1.2. Kurjeriu – pristato visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

6.1.3. Atsiimant prekes pačiam pirkėjui parduotuvėse. Užsakymas paruošiamas per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. (Ši galimybė taikoma tik GRACO gaminiams).

6.2. Prekių siuntimo įkainiai į Neringą bei užsienį derinami atskirai.

6.3. Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

6.4. Atskiroms prekių grupėms pristatymo terminai atskirai nurodomi prekės aprašymo skiltyje.

6.5. Vykdant įvairias pardavimo akcijas, kai pristatymui taikomos nuolaidos, Jūs būsite informuojami elektroninės parduotuvės pirmame puslapyje bei užsakant prekes.

6.6. Saugusmazylis.lt arba Saugusmazylis.lt įgaliotas atstovas neatsako ir netikrina, ar prekes Jūsų suformuotame užsakyme nurodytu adresu atsiima būtent užsakyme paminėtas asmuo. Tai Jūsų atsakomybė. Jūs sutinkate, kad, Jūsų užsakyme nurodytu adresu pristačius prekę ir prekę priėmusiam asmeniui pasirašius prekių priėmimo važtaraštyje, laikoma, jog prekė yra perduota Jums.

6.7. Prekes pristatome Mes arba Mūsų įgalioti atstovai.

6.8. Prekių pristatymo metu Jūs kartu su Mumis arba Mūsų įgaliotu atstovu privalote pasirašyti daikto įsigijimo dokumentą ir patikrinti siuntinio būklę. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėję, kad pristatytas siuntinys  pažeistas ar apgadintas (suglamžytas, sulūžęs, sušlapęs ar kitaip išoriškai pažeistas), Jūs privalote tą pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mums ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntinio pažeidimo aktą. Jeigu neatliksite šių veiksmų, Mes būsime atleidžiami nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų.

6.9. Jūs sutinkate, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Mūsų nepriklausančių aplinkybių. Tokiais atvejais Mes įsipareigojame nedelsdami su Jumis susisiekti ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

6.10. saugusmazylis.lt neatsako už Jūsų užsakytos prekės pavėluotą pristatymą ar nepristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių saugusmazylis.lt negalėjo kontroliuoti ir užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

6.11. Visais atvejais Mes esame atleidžiami nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Jums nebuvo pristatomos arba pristatytos ne laiku dėl Jūsų kaltės arba dėl nuo Jūsų priklausančių aplinkybių.

7. Prekių kokybės garantija ir prekių grąžinimas

7.1. Visoms elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kokią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Dėl prekių kokybės garantijos kreipkitės į saugusmazylis.lt ir Mes aptarsime tolimesnius veiksmus.

7.2. Elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt parduodamos prekės, susijusios su vaikų saugumo užtikrinimu ir vaikams saugios aplinkos sukūrimu, todėl atkreipiame Jūsų dėmesį, kad naudoti įvairias įsigytas prekes būtina ir privalu vadovaujantis prekių gamintojų pateikiamomis instrukcijomis, kaip tinkamai tas saugumo priemones naudoti (sumontuoti, instaliuoti ir kt.). Taip pat norime pabrėžti, kad vaikų saugios aplinkos kūrimui skirtos priemonės – tai papildomi saugos elementai, tačiau jos neatsoja vaikų priežiūros.

7.3. Įsigytų daiktų grąžinimas galimas vadovaujantis 2001 m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

7.4. Jums pristatytas nekokybiškas prekes Jūs be jokių papildomų sąlygų galite grąžinti Mūsų parduotuvei. Nekokybišką prekę 14 darbo dienų laikotarpyje įsipareigojame pakeisti į kokybišką ir tinkamą eksploatuoti prekę. Neesant tokiai galimybei Jums bus grąžinti sumokėti pinigai.

7.5. Tuo atveju, kai norite atsisakyti įsigytos prekės, kuri jums nepatiko, tą galite padaryti pasinaudodamas Jūsų teise atsisakyti pirkimo - pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo. Grąžinant prekes Mums, būtina laikytis šių sąlygų:

7.5.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

7.5.2. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota;

7.5.3. Grąžinama prekė turi būti Jūsų nesugadinta ir būti nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

7.6. Jei nutiktų taip, kad per Mūsų klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite Mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu info@saugusmazylis.lt (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Tokiu atveju Mes išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę.

7.7. Prekių grąžinimas Mums vyksta tokiu principu:

7.7.1. Atsiųskite elektroninį pranešimą (kuriame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę grąžinsite, grąžinimo priežastį) adresu info@saugusmazylis.lt.

7.7.2. Tinkamai supakavę grąžinamą prekę, išsiųskite ją Mums per prekes pristatantį kurjerį.

7.7.3. Prekių siuntimo išlaidos (prekių grąžinimo Mums, pakartotinio prekių persiuntimo Jums) bus kompensuojamos 7.4. ir 7.6. punktuose nurodytoms prekėms.

7.7.4. Prekių siuntimo išlaidos nebus kompensuojamos 7.5. punkte nurodytoms prekėms.

7.7.5. Prekių grąžinimui 7.4-7.6. punktuose nurodytomis sąlygomis taikomas 14 darbo dienų laikotarpis.

7.8. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

7.9. Nesilaikant aukščiau išvardintų sąlygų dėl prekių grąžinimo Mes turime teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti Jums pinigų, taip pat – pakeisti prekės kita.

 

8. Jūsų teisės

8.1. Jūs turite teisę įsigyti prekių Mūsų elektroninėje parduotuvėje šių Taisyklių nustatyta tvarka.

8.2. Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su elektronine parduotuve, išskyrus  kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus.

9. Jūsų įsipareigojimai

9.1. Jūs įsipareigojate sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

9.2. Jūs  įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote Mus apie tai informuoti (žr. „Mūsų kontaktai“).

9.3. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, privalote nedelsiant juos atnaujinti.

9.4. Jei Jūs, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisakote priimti prekes, Jūs privalote padengti prekių pristatymo išlaidas.

9.5. Jūs, naudodamasis elektronine parduotuve saugusmazylis.lt, sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

 

10. Mūsų teisės

10.1. Jei Jūs bandote pakenkti elektroninės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar kitaip pažeidžiate savo įsipareigojimus, Mes turime teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Jums galimybę naudotis elektronine parduotuve arba išskirtiniais atvejais – panaikinti Jūsų registraciją Mūsų elektroninėje parduotuvėje.

10.2. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Mes galime laikinai arba iš viso nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą, apie tai Jums iš anksto nepranešę.

10.3. Mes turime teisę iš anksto Jums nepranešę anuliuoti Jūsų užsakymą, jeigu Jūs, pasirinkęs Taisyklių 5.2.1 punkte numatytą apmokėjimo būdą, nesumokate už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

10.4. Kai Jūs pasirenkate Taisyklių 5.2.2. punkte numatytą apmokėjimo būdą (atsiskaitymą grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu) ir Mums iškyla neaiškumų dėl užsakyme pateiktos informacijos, Mes susisiekiame su Jumis užsakyme nurodytu telefonu. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Jumis dienos. Mes turime teisę iš anksto Jums nepranešę anuliuoti Jūsų užsakymą, jei Mums nepavyksta susisiekti su Jumis per 3 (tris) darbo dienas.

10.5. Mes turime teisę vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas.

11. Mūsų įsipareigojimai

11.1. Mes įsipareigojame šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis sudaryti Jums galimybę naudotis elektroninės parduotuvės saugusmazylis.lt teikiamomis paslaugomis.

11.2. Mes įsipareigojame gerbti Jūsų privatumo teisę į Jums priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą elektroninės parduotuvės registracijos formoje, išskyrus LR įstatymuose ir „Taisyklėse dėl asmens duomenų apsaugos“ nustatytus atvejus.

11.3. Mes įsipareigojame pristatyti Jūsų užsakytas prekes Jūsų nurodytu adresu Taisyklių 6 skyriuje nurodytomis sąlygomis.

11.4. Dėl svarbių aplinkybių negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytų prekių, Mes įsipareigojame pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę į Jūsų užsakytą. Jums atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Mes įsipareigojame grąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

 

12. Asmens duomenų apsauga

12.1. Bet kokiai informacijai, susijusiai su Jūsų asmens duomenimis, kurie pateikiami užsiregisruojant elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt, taikoma asmens duomenų apsaugos politika.

 

13. Baigiamosios nuostatos

13.1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

13.2. Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

13.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

Turite papildomų klausimų? Kilo abejonių? Norite pasikonsultuoti? Skambinkite, rašykite – visada Jums padėsime!

 

SaugusMažylis

+370 699 40947

info@saugusmazylis.lt


Pagrindinis Pagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama