Kaip užsisakyti

 • Išsirinkite norimą prekę, -es ir spauskite mygtuką "Į krepšelį", o vėliau - „Užsakyti“.
 • Jeigu dar nesate užsiregistravę mūsų svetainėje, suveskite prašomą informaciją registracijai. (Nenorėdami registruotis mūsų parduotuvėje, galite savo užsakymą pateikti ir el. paštu info@saugusmazylis.lt, nurodydami prekės pavadinimą, kodą ir prekės pristatymui reikalingą informaciją).
 • Pasirinkite apmokėjimo ir pristatymo būdus.
 • Patvirtinkite užsakymą.
 • Gausite užsakymo patvirtinimą į el. paštą, kurį nurodėte užsiregistruodami.
 • Apmokėjimo lauksime 48 valandas, jeigu apmokėjimas nebus įvykdytas, užsakymas bus anuliuotas.

Prekių pristatymas

 • Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūsų išsirinktas ir užsakytas prekes pristatysime:
 • Kurjeriu arba Lietuvos paštu – siuntimo kaina priklauso nuo suformuoto krepšelio prekių svorio:

Krepšelio svoris (kg)

Pristatymo kaina (Eur)

0 – 0,3

1,5

0,301 – 0,5

2

0,501 – 1

2,3

1,001 – 2

3

2,001 - 3

3,5

3,001 - 5

4,3

 • Pristatymo trukmė 1-4 darbo dienos gavus apmokėjimą už prekes.
 • Prekių siuntimo įkainiai į Neringą bei užsienį derinami atskirai.

Apmokėjimas už prekes

Atsiskaityti už mūsų elektroninėje parduotuvėje išsirinktas ir užsakytas prekes galima per:

 • mokėjimų sistemą "Payserą" pavedimu – pervedant pinigus į saugusmazylis.lt sąskaitą.
 • bankiniu pavedimu į SEB banko sąskaitą - LT25 7044 0600 0516 4607 (naudojantis elektronine bankininkyste, apmokant banko skyriuje). Sąskaita - Benedikto Zacharkos vardu.

Kitos taisyklės ir sąlygos

 • Elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt parduodamos prekės, susijusios su vaikų saugumo užtikrinimu ir vaikams saugios ir sveikos aplinkos sukūrimu, todėl atkreipiame Jūsų dėmesį, kad naudoti įvairias įsigytas prekes būtina ir privalu vadovaujantis prekių gamintojų pateikiamomis instrukcijomis, kaip tinkamai tas saugumo priemones naudoti (sumontuoti, instaliuoti ir kt.).
 • Jeigu turite klausimų, susijusių su saugos prekių naudojimu, visada mielai atsakysime ir pakonsultuosime – rašykite, klauskite el. paštu info@saugusmazylis.lt. Taip pat norime pabrėžti, kad vaikų saugios aplinkos kūrimui skirtos priemonės – tai papildomi saugos elementai, tačiau jos neatsoja vaikų priežiūros.
 • Bet kokiai informacijai, susijusiai su Jūsų asmens duomenimis, kurie pateikiami užsiregisruojant elektroninėje parduotuvėje saugusmazylis.lt, taikoma asmens duomenų apsaugos politika.

Prekių grąžinimas

1.1. Įsigytų daiktų grąžinimas galimas vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

1.2. Jums pristatytas nekokybiškas prekes Jūs be jokių papildomų sąlygų galite grąžinti Mūsų parduotuvei. Nekokybišką prekę 14 darbo dienų laikotarpyje įsipareigojame pakeisti į kokybišką ir tinkamą eksploatuoti prekę. Neesant tokiai galimybei Jums bus grąžinti sumokėti pinigai.

1.3. Tuo atveju, kai norite atsisakyti įsigytos prekės, kuri jums nepatiko, tą galite padaryti pasinaudodamas Jūsų teise atsisakyti pirkimo - pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo. Grąžinant prekes Mums, būtina laikytis šių sąlygų:

1.3.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

1.3.2. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota;

1.3.3. Grąžinama prekė turi būti Jūsų nesugadinta ir būti nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

1.4. Jei nutiktų taip, kad per Mūsų klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite Mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu info@saugusmazylis.lt (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Tokiu atveju Mes išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę.

1.5. Prekių grąžinimas Mums vyksta tokiu principu:

1.5.1. Atsiųskite elektroninį pranešimą (kuriame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę grąžinsite, grąžinimo priežastį) adresu info@saugusmazylis.lt.

1.5.2. Tinkamai supakavę grąžinamą prekę, išsiųskite ją Mums per prekes pristatantį kurjerį.

1.5.3. Prekių siuntimo išlaidos (prekių grąžinimo Mums, pakartotinio prekių persiuntimo Jums) bus kompensuojamos 1.4. ir 1.6. punktuose nurodytoms prekėms.

1.5.4. Prekių grąžinimui 1.4-1.6. punktuose nurodytomis sąlygomis taikomas 14 darbo dienų laikotarpis.

1.6. Prekių siuntimo išlaidos nebus kompensuojamos 1.5. punkte nurodytoms prekėms.

1.7. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

1.8. Nesilaikant aukščiau išvardintų sąlygų dėl prekių grąžinimo Mes turime teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti Jums pinigų, taip pat – pakeisti prekės kita.

 

Pažymėdami varnelę ties teiginiu „Sutinku su taisyklėmis“ Jūs patvirtinate, kad įdėmiai perskaitėte Taisykles, supratote jų turinį, sutinkate su jose išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis. Turite papildomų klausimų? Kilo abejonių? Norite pasikonsultuoti? Skambinkite, rašykite – visada Jums padėsime!

SaugusMažylis

el.p. info@saugusmazylis.lt

tel. 8 699 40947


Pagrindinis Pagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama